CM Scientific

Witamy w Firmie CM Scientific - Światowy Dystrybutor Specjalistycznych Badawczych Materiałów Laboratoryjnych

Firma CM Scientific jest, wieloletnim dystrybutorem specjalistycznych materiałów badawczych, wliczajac w nie kapilary szklane, kapilary ze stopionej krzemionki do chromatografii gazowej i chromatografii cieczowej, wezy Tygon® oraz kuwet do spektrofotometru i kuwet do fluorymetru, do uniwersytetów, instytucji badawczych oraz przodujacych organizacji komercyjnych w całej Polsce, pozostałych krajach europejskich i na swiecie.

Od ponad 30 lat Firma CM Scientific zaopatruje ogromna ilosc klientów z Polski poprzez doskonałe procesy magazynowe i dystrybucyjne, umiejscowione w Wielkiej Brytanii.

Jako swiatowy dystrybutor specjalistycznych materiałów badawczych posiadamy niepowtarzalne doswiadczenie w nawiazywaniu kontaktów zarówno z klientami jak i wytwórcami na całym swiecie, z odpowiednim poziomem usług, który doprowadził nas do ustatkowania siebie jako zaufanego, długoterminowego dostawce materiałów laboratoryjnych przez klientów, oraz strategicznych partnerów dla wytwórców, którym my dostarczamy.

Posiadajac szeroki wybór specjalistycznych materiałów laboratoryjnych oraz dostarczajac profesjonalny i skuteczny poziom uslug naszym klientom, od poczatkowego zapytania az do całkowitego zrealizowania zamówienia, w Firmie CM Scientific rozumiemy znaczenie potrzeb naszych klientów i dostarczanie im ich w sposób niezawodny.

Zamówienia materiałów do Badan Laboratoryjnych od Firmy CM Scientific

Wiele materiałów laboratoryjnych, które my dostarczamy, sa dostepne do zamówienia przez Internet z naszej strony internetowej, która niezawodnie realizuje zamówienia do Polski. Biorac pod uwage to, ze wiekszosc z naszych klientów, uzywa naszych produktów w wyjatkowych aplikacjach, gdy maja Panstwo jakies szczególne potrzeby, prosze o kontakt z naszymi ekspertami od wsparcia technicznego, którzy sa zawsze dostepni w celu porady i przyjecia specyficznych wymagan oraz zamówien.

Firma CM Scientific równiez akceptuje wysyłanie Zamówien Zakupu przez fax lub e-mail. W celu znalezienia wiecej szczegółów na temat Zamówienia, prosze przeczytac nasza strone informacyjna.

W Firmie CM Scientific jestesmy dumni z pracy z wieloma, przodujacymi wytwórcami materiałów laboratoryjnych na swiecie oraz projektantami w ich dziedzinie, wliczajac niektóre z tych wymienionych ponizej. Prosze o kontakt z nami odnosnie dodatkowych informacji o dostawcach laboratoryjnych, których produkty dostarczamy. Bedziemy asystowac Panstwu w celu znalezienia najlepszego rozwiazania dla Panstwa potrzeb laboratoryjnych.

Materialy Laboratoryjne Firmy CM Scientific:

W Firmie CM Scientific posiadamy szeroki wybór materiałów badawczych laboratoryjnych, wliczajac w to: elastyczne kapilary ze stopionej krzemionki do kolumn CE chromatografii, kapilary szklane, kapilary kwarcowe, kuwety i komórki do spektroskopii i fluorymetrii oraz weze Tygon®.

Dostawca Materiałów Badawczych Laboratoryjnych od Przodujacych Swiatowych Wytwórców

W Firmie CM Scientific jestesmy zachwyceni wyborem naszej firmy przez dostawców i dystrybutorów materiałów laboratoryjnych przodujacych wytwórców w ich dziedzinie na swiecie, wliczajac Firme VitroCom Inc. oraz Firme Polymicro Technologies LLC. Wiekszosc naszego standardowego zaopatrzenia jest dostepna do zamówienia przez Internet z dostawa z naszego magazynu. Prosze o kontakt z naszym biurem sprzedazy w celu specjalnych zamówien.

Kapilary Szklane firmy VitroCom

Firma CM Scientific jest Europejskim dystrybutorem dla Firmy VitroCom Inc. Jest to specjalista, z siedziba w US, w projektowaniu i wytwarzaniu kapilarów szklanych, kapilarów przezroczystych ze stopionego kwarcu, szklanych rurek i komórek. Firma VitroCom ma ponad 40 lat doswiadczenia w badaniach akademickich i przemysłowych, medycznych oraz na rynku optyki swiatłowodowej.

Weze Tygon® firmy Saint Gobain

Firma CM Scientific dostarcza szeroki wybór produktów Wezy Tygon®, kazda zmodyfikowana, aby sprostac specyficznym potrzebom uzytkownika, właczajac odpornosc na chemikalia, zmiany temperatur i otarcia, jak i wysoka czystosc i długa zywotnosc uzywania, w szerokim wyborze ich srednicy.

Kapilary Połaczone Krzemionka firmy Polymicro Technologies

Firma CM Scientific jest europejskim dystrybutorem dla Firmy Polymicro Technologies LLC. Jako swiatowy lider w kapilarach połaczonych krzemionka do celów chromatografii gazowej, chromatografii cieczowej oraz Elektroforezy Kapilarnej, produkty Firmy Polymicro sa uzywane przez wiele wiodacych, swiatowych ProducentVw Oryginalnego Wyposazenia (OEM) w ich sprzetach do chromatografii.

Kuwety i Komórki do celów Spektroskopii i Fluorymetrii

Firma CM Scientific jestesmy zaufanym dostawca kuwet i komVrek do uniwersytetVw, instytucji badawczych i przodujacych organizacji handlowych na swiecie. Oferujemy pełny zakres wysokiej jakosci kuwet optycznych i komórek do uzycia w szerokiej randze aplikacji i narzedzi, wliczajac w to spektrofotometry i fluorymetry.

Produkty Cieczowe i do Chromatografii firmy Upchurch Scientific®

Firma CM Scientific dostarcza cała range produktVw chromatograficznych firmy Upchurch Scientific® i akcesoria firmy Upchurch. Firma Upchurch ma swiatowa reputacje w rozwijaniu i dostarczaniu zaworVw chromatograficznych, złaczy do płynów i akcesoria wliczajac rurki PEEK oraz rurki ze Stali Nierdzewnej. Firma Upchurch Scientific® została stworzona w 1975 i obecnie jest czescia Korporacji IDEX Health & Science.

Connect with Us